Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
В наличии
Код:003157313
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
| Производитель | |
| Призначення | для роутерів |
| Тип виконання | настільний |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12000mAh |
| Кількість розеток | 3 x DC |
| Додатковий фільтр | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 186 x 114 x 37 мм |
| Вага, кг | 0.65 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
[[ getCurrentDecimal('3772') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3768') ]] ₴