Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Проектор Hisense PX3-PRO
Нет в наличии
Код:003565410
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Проектор Hisense PX3-PRO
| Производитель | |
| Вес | 9 кг |
| Интерфейсы | Роз'єм HDMI1: HDMI2.1;
<br>Роз'єм HDMI2: HDMI2.1;
<br>Роз'єм HDMI3: HDMI2.0/ARC;
<br>Кількість роз'ємів USB: 2;
<br>Ethernet RJ45;
<br>Wi-Fi;
<br>Bluetooth |
| Особенности | Тип: Розумний лазерний телевізор 4K;
<br>Звукова технологія: Dolby Atmos;
<br>Інтерфейс користувача: VIDAA U7;
<br>Важливі додатки: Netflix YouTube Amazon Prime Video Disney+ FIFA+;
<br>Формати відео що підтримуються: OGM VOB,MPEG MPG 3GP MOV WMV FLV MKV MP4 AVI;
<br>Аудіоформати що підтримуються: MP4 WMA FLAC MP2 MP3 AAC WAV;
<br>Формати зображення що підтримуються: GIF PNG BMP JPEG;
<br>Технологія HDR: HDR HDR10 |
| Застосування | Портативні проектори |
| Яскравість, люмен | 3000 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Динаміки | 2x15 W + 2x10 W |
| Розміри (ВхШхГ), см | 12 х 55 х 29.6 |
| Колір | Чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Проектор Hisense PX3-PRO
0.0
Всего отзывов:0
Проектор Hisense PX3-PRO
[[ getCurrentDecimal('168492') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('168492') ]] ₴