Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Проєктор Hisense C2
Нет в наличии
Код:003157162
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Проєктор Hisense C2
| Производитель | |
| Вес | 5.3 кг |
| Цвет | |
| Застосування | Портативні проектори |
| Яскравість, люмен | 2000 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип | Потрійний кольоровий лазер |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Яскравість світлового потоку | 2000ANSI Lm |
| Контрастність статична | 1700:1 |
| Діагональ екрана | 65 - 300 |
| Інтерфейси | HDMI; USB; Optical; Audio out (3.5mm); LAN; Bluetooth; WiFi; AirPlay 2; Control 4. |
| Динаміки | 2x10 W |
| Рівень шуму | 28 |
| Розміри (ВхШхГ), см | 24.6 х 24.6 х 25.2 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Проєктор Hisense C2
0.0
Всего отзывов:0