Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Семейство процессора | AMD Athlon |
| Тип поставки | Tray |
| Сокет | AM4 |
| Техпроцес | 14nm |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Розблокований множник | так |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2667 MHz |
| Кількість ядер графічного процесора | 3 |
| Частота графічного процесора | 1100 MHz |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Також шукають | з вбудованою графікою |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
| Графічне ядро | Radeon Vega 3 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 192KB |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
Характеристики Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
В наличии
Код:002630023
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика