Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Процесор INTEL Core™ i3 10105F (BX8070110105F)
В наличии
Код:002630053
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 10105F (BX8070110105F)
| Производитель | INTEL |
| Семейство процессора | Intel Core i3 |
| Частота системной шины | 8 GT/s |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Графічне ядро | немає |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Тип поставки | BOX |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Також шукають | для rx 580 |
| Кеш-пам'ять | 6 MB Intel Smart Cache |
| Сокет | 1200 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Процесор INTEL Core™ i3 10105F (BX8070110105F)
0.0
Всего отзывов:0
Процесор INTEL Core™ i3 10105F (BX8070110105F)
[[ getCurrentDecimal('4903') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4898') ]] ₴