Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Процесор INTEL Core™ Ultra 7 265K (BX80768265K)
В наличии
Код:002624103
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Процесор INTEL Core™ Ultra 7 265K (BX80768265K)
| Производитель | INTEL |
| Семейство процессора | Intel Core i7 |
| Особенности | Intel Volume Management Device (VMD Intel Gaussian & Neural Accelerator - 3.5 Intel Turbo Boost Technology - 2.0 Intel Speed Shift Technology Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Thread Director |
| Сокет | 1851 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Техпроцес | 2nm |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 36MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.00 GHz |
| Покоління процесорів Intel | Arrow Lake |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2024 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Процесор INTEL Core™ Ultra 7 265K (BX80768265K)
0.0
Всего отзывов:0
Процесор INTEL Core™ Ultra 7 265K (BX80768265K)
[[ getCurrentDecimal('23443') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23417') ]] ₴