Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Ширина | 5 мм |
| Материал | TPE (термопластичний еластомер) |
| Цвет | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих, для підлітків |
| Колiр | зелений |
| Матерiал | сатин |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | підлтковий, полуторний |
| Розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х220 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | однотонний |
| Упаковка | пвх |
Характеристики Прозорий мастурбатор TENGA Crysta Block, багаторазовий
Нет в наличии
Код:003001726