Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Рамный анкер WUS-SK (A2K) 10x182/150 PZ3
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Диаметр анкера | 10 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 10 мм |
| Діаметр отвору в деталі, що прикріплюється (d f) | 10,5 мм |
| Макс. товщина деталі, що прикріплюється (t fix) | 150 мм |
| DIN | 18056 |
| Довжина анкера (l) (l) | 182 мм |
| Глибина анкерування (h nom) | 30 мм |
| Глибина отвору (h 1) | 35 мм |
| Тип приводу | Z |
| Біта | Z3 |
| Тип голови | Потайна головка |
| Матеріал | Сталь |
Читать полностью
Сховати
Описание Рамный анкер WUS-SK (A2K) 10x182/150 PZ3
Анкер рамний універсальний для легких навантажень Для монтажу вікон у всіх твердих матеріалах. Гвинт з потайною головкою, шліц PZ3 Підходить для використання з бетоном, кладкою з твердого каменю, поверхнями з натурального каменю Швидкий економічний наскрізний монтаж Установка без натягу з інтервалом Стопорний кулачок для порожнистих профілів, як пристрій запобігання обертання Конус не випадає Гільза: Листова сталь, покриття Al/Zn Гвинт та конус: Оцинкована сталь Примітка Рекомендації по установці / Асоціація гарантії якості RAL: Кріплення повинно надійно витримувати всі звичайні сили, що впливають на вікно і конструкцію. Це означає, що загальне навантаження повинне розраховуватися з урахуванням, наприклад навантаження на вікно, вітрового навантаження і робочого навантаження (див. DIN 1055). Діючі будівельні норми вказують, що при плануванні будівель і їх компонентів необхідно забезпечити відсутність небезпек для життя і здоров'я людини та ризиків для громадської безпеки. Кріплення вікон має відповідати цим критерієм
Отзывы и вопросы о - Рамный анкер WUS-SK (A2K) 10x182/150 PZ3
0.0
Всего отзывов:0