Резинка для фітнесу Hop-Sport 16-39кг HS-L032RR фіолетова
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Основні характеристики:
  • Модель: HS-L032RR
  • Колір фіолетовий
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 32 мм
  • Товщина: 4,5 мм