Резинка для фітнесу Hop-Sport 37-109кг HS-L083RR помаранчева
В наличии
Характеристики:
  • Модель: HS-L083RR
  • Колір помаранчевий
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 83 мм
  • Товщина: 4,5 мм