Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Різьбова плашка HSS М14х1, 25 Wurth
| Производитель | |
| Крок різьби | 1,25 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Квалітет допуску | 6g |
| Форма | B |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Тип різьби x номінальний діаметр | MF14 |
| Покриття | Без покриття |
| Тип різьби | Метрична дрібна різьба |
| Оброблювані матеріали | Сталь, Чавун |
Читать полностью
Сховати
Описание Різьбова плашка HSS М14х1, 25 Wurth
Область застосування:
- Для нарізування зовнішнього метричного різьблення зі стандартним кроком.
Особливості моделі:
- Для правого різьблення
- DIN 223 (DIN EN 22568)
- Вага: 6 г
- Для метричної різьби за DIN13
Технічні характеристики:
- Різьблення: М14х1,25
- Крок: 1.25 мм
- Зовнішній діаметр: 38 мм
- Висота: 10 мм
- Оброблювані матеріали: сталі, чавун
Отзывы и вопросы о - Різьбова плашка HSS М14х1, 25 Wurth
0.0
Всего отзывов:0