Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.4 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | |
| Уровень шума | |
| Тип уборки | сухе |
| Тип | робот-пилосос |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Тип оброблюваного покриття | ковролін, тверда підлога |
| Об'єм контейнера збору пилу | 400 мл |
| Объем контейнера для воды | нет данных |
| Потужність | 60 Вт |
| Час заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 90 хв |
| Віртуальні стіни | є |
| Датчик перешкод | є |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Прибирання за розкладом | є |
| Камера | немає |
| УФ лампа | немає |
| Турбощітка | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 350 х 99.8 х 350 мм |
| Цвет | White |
| Турборежим | немає |
| Об'єм контейнера для збору пилу | 250 - 500 мл |
Товар не доступен
Характеристики Робот-пилосос Samsung VR30T80313W/EV
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика