Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Розморожувач скла, суперінтенсивний, 500 ml
| Производитель | |
| Густина | 0,952 г/см³ |
| Температура займання, мін. | 21 °C |
| Термін придатності з дати виробництва | 36 міс. |
| Вага вмісту | 460 г |
| Вміст | 500 мл |
| Значення pH | 7.8 |
| Хімічна основа | Етанол |
| Густина за умови | за 20 °C |
| Значення pH, умови | за 20 °C |
| Колір | Синій |
| Розкладається біологічно | Так |
| Не містить AOX | Так |
| Не містить силікону | Так |
| Запах/аромат | Цитрус |
Читать полностью
Сховати
Описание Розморожувач скла, суперінтенсивний, 500 ml
Швидко й ефективно видаляє лід та іній зі скла Немає необхідності в механічному видаленні льоду за допомогою скребка Запобігає замерзанню скла у подальшому Чудовий огляд навіть у ще не прогрітому автомобілі Відмінна сумісність з матеріаламиНе пошкоджує фарбу, гуму і пластмаси Не містить метанолу Приємний цитрусовий аромат
Отзывы и вопросы о - Розморожувач скла, суперінтенсивний, 500 ml
0.0
Всего отзывов:0