Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Саморіз армувальний VZ-BL М4х16
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Довжина (l1) | 16 мм |
| Висота головки гвинта (k1) | 3,05 мм |
| Діаметр наконечника свердла (dp) | 3,4 мм |
| Довжина наконечника свердла (lp) | 5,2 мм |
| Діаметр головки (dk) | 7 мм |
| Біта | H2 |
| Тип різьби x номінальний діаметр (d1) | M4.0 |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип голови | Потайна овальна головка |
| Форма наконечника | Свердлоподібний наконечник |
| Матеріал | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Саморіз армувальний VZ-BL М4х16
Сталь, оцинкована, синє пасивування, привід PH. Для неавтоматичних гвинтових з'єднань
Отзывы и вопросы о - Саморіз армувальний VZ-BL М4х16
0.0
Всего отзывов:0