Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Покрытие | Фосфатоване виконання |
| Довжина (L) | 120 мм |
| Номінальний діаметр (d) | 5 мм |
| Довжина різьби | 70 мм |
| Діаметр головки (dh) | 8,5 мм |
| Біта | H2 |
| Форма різьби | Двоходова різьба |
| Тип голови | Рожкова головка |
| Матеріал | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |