Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Саморіз зі свердлом, хрестовий шліц 4,2X16
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Для товщини опорної конструкції, мін. | 1,5 мм |
| Діаметр головки (dk) | 11 мм |
| Довжина (l1) | 16 мм |
| Рекомендована частота обертів при установці (холостий хід), мін./макс. | 1700-2500 об/хв |
| Висота головки гвинта (k1) | 2,6 мм |
| Товщина матеріалу для висвердлювання наскрізних отворів (метал), макс. | 3,5 мм |
| Довжина наконечника свердла (lp) | 3,7 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,2 мм |
| Товщина кріплення, макс. (lB) | 9 мм |
| Біта | H2 |
| Тип голови | головка з висувним корпусом |
| Тип різьби | Самонарізна гвинтова різьба |
| Матеріал | Сталь |
| Інший стандарт | Стандарт компанії |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Саморіз зі свердлом, хрестовий шліц 4,2X16
Оцинкована сталь, блакитне пасивування (A3K), головка з хрестоподібним шліцом типу «Phillips». Свердління, нарізання різьби, загвинчування - за один прийом Значна економія часу і зусиль Точний діаметр отвору для кожного різьбового з'єднання Зменшення величини допуску різьби Забезпечує оптимальне з'єднання Запобігає помилкам при встановленні Примітка Запресований фланець створює більш низький поверхневий тиск, що допомагає запобігти утворенню тріщин напруги. Притискне зусилля при загвинчуванні становить близько 100 Н / гвинт, за потреби використовуйте обмежувач глибини. Використання даного типу саморізів в приміщеннях і конструкціях, що піддаються впливу вологи, не допускається. Дотримуйтесь вимог, що пред'являються до кріпильних елементів при проведенні будівельних робіт, зокрема, вимоги част. 2 «Спеціальні вимоги».
Отзывы и вопросы о - Саморіз зі свердлом, хрестовий шліц 4,2X16
0.0
Всего отзывов:0