Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Діаметр фланця (dk) | 12,19 мм |
| Рекомендована частота обертів при установці (холостий хід), мін./макс. | 1200-1800 об/хв |
| Для товщини опорної конструкції, мін. | 2 мм |
| Довжина наконечника свердла (lp) | 5,6 мм |
| Довжина (l1) | 50 мм |
| Товщина матеріалу для висвердлювання наскрізних отворів (метал), макс. | 6 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 6,3 мм |
| Висота головки гвинта (k1) | 6,45 мм |
| Зовнішній привід (s1) | SW10 |
| Тип різьби | Самонарізна гвинтова різьба |
| Матеріал | Сталь |
| Інший стандарт | Стандарт компанії |
| Відповідність ROHS | Так |
| Тип голови | Шестигр. головка |
| Тип приводу | Шестигранник |