Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Стрічка електроізоляційна
| Производитель | |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 10 м |
| Мін. термостійкість | 0 °C |
| Товщина | 0,15 мм |
| Електрична міцність на пробій | 9 кВ/мм |
| Макс. термостійкість | 90 °C |
| Хімічна основа | Акрилат, м'яка ПВХ-плівка |
| Колір | Жовтий |
Описание Стрічка електроізоляційна
Надійна ізоляція та маркування при встановленні електричного обладнання. Перевірено VDE відповідно до вимог DIN EN 60454-3-1, тип 5
- Гарантія безпеки використання.
- Діелектрична міцність до 9 кВ.
- Вогнестійка
- Стійка до розривів і старіння.
- Висока гнучкість і адгезійна міцність.
Отзывы и вопросы о - Стрічка електроізоляційна
0.0
Всего отзывов:0