Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 10 м |
| Мін. термостійкість | 0 °C |
| Товщина | 0,15 мм |
| Електрична міцність на пробій | 9 кВ/мм |
| Макс. термостійкість | 90 °C |
| Хімічна основа | Акрилат, м'яка ПВХ-плівка |
| Колір | Синій |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 10 м |
| Мін. термостійкість | 0 °C |
| Товщина | 0,15 мм |
| Електрична міцність на пробій | 9 кВ/мм |
| Макс. термостійкість | 90 °C |
| Хімічна основа | Акрилат, м'яка ПВХ-плівка |
| Колір | Синій |