Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
В наличии
Код:002022786
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики
| Производитель | |
| Вес | 0.31 грамм |
| Материал | |
| Тип | |
| Цвет | Black |
| Особенности | для ноутбука |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Зовнішні розміри | 415х320х50 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о -
0.0
Всего отзывов:0