Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
Нет в наличии
Код:002627307
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 12" |
| Внутрішня висота під пристрій | 200 мм |
| Призначення | для нетбуків |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Зовнішні розміри | 330x240x37 мм |
| Тип сумки | сумка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
[[ getCurrentDecimal('289') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('286') ]] ₴