Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Defender 15,6" Lite black (26083)
В наличии
Код:002627010
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Defender 15,6" Lite black (26083)
| Производитель | |
| Вес | 0.25 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 425 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 305 мм |
| Зовнішні розміри | 430 х 310 х 80 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Defender 15,6" Lite black (26083)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Defender 15,6" Lite black (26083)
[[ getCurrentDecimal('385') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('363') ]] ₴