Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 Black (8035Black)
В наличии
Код:002627365
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 Black (8035Black)
| Производитель | |
| Вес | 0.39 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Зовнішні розміри | 410x290x55 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 Black (8035Black)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 Black (8035Black)
[[ getCurrentDecimal('961') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('960') ]] ₴