Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Blue (8231Blue)
В наличии
Код:002627324
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Blue (8231Blue)
| Производитель | |
| Вес | 0.58 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Зовнішні розміри | 395х295х70 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Blue (8231Blue)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Blue (8231Blue)
[[ getCurrentDecimal('1208') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1207') ]] ₴