Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 405x285x50 мм |
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
Нет в наличии
Код:002627351
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика