Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey)
В наличии
Код:002627361
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey)
| Производитель | |
| Вес | 0.65 грамм |
| Материал | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 298 мм |
| Зовнішні розміри | 455х320х70 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey)
[[ getCurrentDecimal('1458') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1457') ]] ₴