Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Vinga 13" NB1301 black (NB1301BK)
В наличии
Код:002627379
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 13" NB1301 black (NB1301BK)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |
| Зовнішні розміри | 360х230х40 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Vinga 13" NB1301 black (NB1301BK)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Vinga 13" NB1301 black (NB1301BK)
[[ getCurrentDecimal('604') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('603') ]] ₴