Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 Black, white print (NB1402UWBK)
В наличии
Код:002627339
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 Black, white print (NB1402UWBK)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 230 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 Black, white print (NB1402UWBK)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 Black, white print (NB1402UWBK)
[[ getCurrentDecimal('633') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('632') ]] ₴