Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1120 black/blue (NB1120BB)
Нет в наличии
Код:002624311
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1120 black/blue (NB1120BB)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1120 black/blue (NB1120BB)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1120 black/blue (NB1120BB)
[[ getCurrentDecimal('714') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('711') ]] ₴