Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
В наличии
Код:002624581
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Тип сумки | сумка |
| Призначення | класичні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
[[ getCurrentDecimal('679') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('678') ]] ₴