Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK)
В наличии
Код:002624010
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK)
| Производитель | |
| Вес | 0.35 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK)
[[ getCurrentDecimal('909') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('908') ]] ₴