Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Свердло для точкових швів HSCO-DIN1897-10X89MM
| Производитель | |
| Диаметр | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Довжина спіральної частини | 43 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Покриття | Багатошарове покриття Magma |
| Якість | Стандарт Würth |
| Форма хвостовика | Циліндричний |
Читать полностью
Сховати
Описание Свердло для точкових швів HSCO-DIN1897-10X89MM
Надзвичайно міцне спіральне свердло для видалення точкового зварювання з магмовим багатошаровим покриттям. Застосовується при ремонті кузовних частин автомобілів Міцність до 1200 Н/мм2 Спеціальне багатошарове покриття Magma
- До 9 разів довший термін служби інструменту в порівнянні зі свердлами для точкового зварювання без покриття
- До удвічі більший термін служби в порівнянні зі звичайними
- Термін служби до 9 разів довше порівняно зі свердлами для точкового зварювання без покриття
- Термін служби до 2 разів довше, ніж традиційні покриття (термостійкі до 800°), напр., TiN
- Швидкість різання до 50% вища порівняно зі свердлами для точкового зварювання без покриття
- Більш тривалий термін служби порівняно з традиційними свердлами для точкового зварювання
- Точка центрування 115 °
- Кут при вершині 180° на кутах свердління
Отзывы и вопросы о - Свердло для точкових швів HSCO-DIN1897-10X89MM
0.0
Всего отзывов:0