Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Підходить для вертикально-свердлильного верстата зі станиною (оцінка в балах) | 1 з 4 балів |
| Діаметр (Ø) | 11 мм |
| Кут наконечника | 130 ° |
| Довжина | 142 мм |
| Підходить для свердлильного верстату (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для акумуляторних дрилів-шурупокрутів (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Довжина спіральної частини | 94 мм |
| Стандарт / глибина свердління | DIN 338 / 5xD |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Покриття | Випарений |
| Оброблювані матеріали | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Глибина свердління (D), макс. | 5xD |
| Самоцентрування | Так |
| Форма хвостовика | Циліндричний |