Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Термін служби (оцінка в балах) | 04 |
| Плавність роботи (оцінка в балах) | 04 |
| Кількість ріжучих кромок | 04 |
| Точність (оцінка в балах) | 05 |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 05 |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 05 |
| Універсальність (оцінка в балах) | 05 |
| Робоча довжина | 25 мм |
| Діаметр (Ø) | 6 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Тип наконечника | HEX |