Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Свердло подвійне WÜRTH HSS МТ Ø3.2мм 49мм
| Производитель | |
| Універсальність (оцінка в балах) | 1 з 4 балів |
| Кут наконечника | 118 ° |
| Довжина спіральної частини | 12 мм |
| Підходить для вертикально-свердлильного верстата зі станиною (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для свердлильного верстату (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для акумуляторних дрилів-шурупокрутів (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для свердлильно фрезерних станків (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Діаметр (Ø) | 3,2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Оброблювані матеріали | Сталь |
| Самоцентрування | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Свердло подвійне WÜRTH HSS МТ Ø3.2мм 49мм
Збірне свердло для роботи по тонколистовій сталі, кут наконечника 118 ° Прецизійне свердління Міцне спіральне свердло з дуже короткою конструкцією забезпечує прецизійне свердління. Самоцентруюче Підточення різальних кромок забезпечує прекрасний ефект центрування навіть на округлих матеріалах, усуваючи необхідність в кернуванні або центруванні. Примітка Відомості про свердла / їх призначення для матеріалів див. в оглядових таблицях
Отзывы и вопросы о - Свердло подвійне WÜRTH HSS МТ Ø3.2мм 49мм
0.0
Всего отзывов:0