Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Свердло спіральне по металу, HSS, 1 шт. в блістері, 5,0 mm
Бесплатно
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Свердло спіральне по металу, HSS, 1 шт. в блістері, 5,0 mm
| Производитель | |
| Диаметр | 5 мм |
| Кількість виробів в асортименті/комплекті | 1 шт. |
| Кут | 135° |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Довжина спіральної частини | 52 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Якість | RED LINE |
| Оброблювані матеріали | Сталь, Чавун |
| Форма хвостовика | Циліндричний |
Читать полностью
Сховати
Описание Свердло спіральне по металу, HSS, 1 шт. в блістері, 5,0 mm
Свердло спіральне HSS для точного свердління отворів у конструкційних сталях, кут заточування 135°.
- Якісне свердло у стандартному виконанні забезпечує точне свердління.
- Точна геометрія ріжучої поверхні забезпечує точні та якісні отвори.
- Кут і спеціальне заточування свердла дозволяють одержувати отвори на циліндричних та сферичних поверхнях без попереднього кернення.
- Збільшені канавки для видалення стружки виконують функцію додадкового охолодження свердла, що у свою чергу збільшує його ресурс та надійність.
Отзывы и вопросы о - Свердло спіральне по металу, HSS, 1 шт. в блістері, 5,0 mm
0.0
Всего отзывов:0