Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Свердло спіральне по металу, HSS, 6,0 mm
| Производитель | |
| Диаметр | 6 мм |
| Кут | 135° |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Довжина спіральної частини | 57 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Якість | RED LINE |
| Оброблювані матеріали | Сталь, Чавун |
| Форма хвостовика | Циліндричний |
Читать полностью
Сховати
Описание Свердло спіральне по металу, HSS, 6,0 mm
Спіральне свердло HSS для точного свердління, кут при вершині 135 ̊. Точне та якісне свердління
- Надійне спіральне свердло у короткому виконанні, забезпечує точне свердління
- Чітка геометрія ріжучих кромок забезпечує високу якість і точність отвора
Отзывы и вопросы о - Свердло спіральне по металу, HSS, 6,0 mm
0.0
Всего отзывов:0