Маркетплейс твоей Страны![]()
Світлодіодна лампа Biom BT-562 MR16 7W GU5.3 4500К матова
Нет в наличии
Код:003659050
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Світлодіодна лампа Biom BT-562 MR16 7W GU5.3 4500К матова
| Производитель | |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Мощность | |
| Цвет свечения | 4500К (Біле світло) |
| Световой поток | |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Аналог ЛЗП (Лампа розжарення) | 50 W |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Код колірності | 845 |
| Коэффициент мощности | ⩾0.5 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Мoдель | BT-562 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Номинальный ток | 60 mA |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Розміри лампи | 46x50 |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Степень защиты | IP20 |
| Форм-фактор | MR16 |
Читать полностью
Сховати
Описание Світлодіодна лампа Biom BT-562 MR16 7W GU5.3 4500К матова
Ця світлодіодна лампа має контактний цоколь типу GU5.3. Форма колби виробу – рефлектор з плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність даної моделі складає 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установкидо вбудовуваних стельових світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -10°С до +40°С).