Маркетплейс твоей Страны![]()
Світлодіодна лампа Biom BT-592 MR16 7W GU5.3 AC12V 4500К матова
Нет в наличии
Код:003658999
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Світлодіодна лампа Biom BT-592 MR16 7W GU5.3 AC12V 4500К матова
| Производитель | |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Мощность | |
| Цвет свечения | 4500К (Біле світло) |
| Световой поток | |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Аналог ЛЗП (Лампа розжарення) | 50 W |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Код колірності | 845 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Мoдель | BT-592 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Номинальный ток | 60 mA |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Робоча напруга | AC/DC 12V |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Розміри лампи | 46x50 |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Степень защиты | IP20 |
| Форм-фактор | MR16 |
Читать полностью
Сховати
Описание Світлодіодна лампа Biom BT-592 MR16 7W GU5.3 AC12V 4500К матова
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу GU5.3 і сплощену рефлекторну форму колби, що відповідає стандарту MR16. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Робочий вольтаж виробу – 12 В постійного/змінного струму. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісних приміщеннях і у сфері торгівлі. Лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -10°С до +40°С).