Світлодіодна Софітніа Автолампа, 40-42mm, FT-10X42-6HP3 (80 Lm)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Світлодіодна автолампа для цоколя T10, 42 mm, робоча напруга 12 В, на основі 6 LED HP3, розташованих на фронтальній і тильній стороні лампи
Технічні характеристики
Розміри (ширина х довжина): 10 х 42 мм
Напруга: 12 В
Споживана потужність: 0,99 Вт