Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
| Производитель | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Размер | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1950 Lm |
| Потребляемая мощность | 13,5 Вт/м |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Срок службы | 35000 ч |
Читать полностью
Сховати
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені дроти живлення - обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7500-8000 К, кут світіння – 120°.