Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-WW-20 тепла біла, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
| Производитель | |
| Состояние | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 240 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Световая отдача | 115 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2300 Lm |
| Потребляемая мощность | 20 Вт/м |
| Температура світла | 2800-3200 K (Тепле світло) |
| Срок службы | 20000 ч |
Читать полностью
Сховати
Енергоспоживання стрічки становить 20 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 240 шт. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.