Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Bluetooth | так |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Контрастність | 4000:1 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Розміри з підставкою | 955 x 622 x 225 мм |
| Wi-Fi | так |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Операційна система | Google TV |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Підтримка Smart TV | так |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також | Smart TV |
Характеристики Телевізор 2E 2E-43A07KF
В наличии
Код:002623996
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика