Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | Smart TV з Wi-Fi LED - телевізор |
| Також шукають | на стіну |
| Також | Smart TV |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 6mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Cortex A55*4 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Android |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Розміри з підставкою | 956.4 х 216.8 х 625.4 мм |
| Розміри без підставки | 956.4 х 93.2 х 555.5 мм |
Характеристики Телевізор Akai AK43D22G
Нет в наличии
Код:002623914
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика