Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 3840 x 2160 |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | Smart TV 4K-телевізори LED - телевізор |
| Розміри з підставкою | 956.4 х 216.8 х 625.4 мм |
| Wi-Fi | так |
| Процесор зображення | Cortex A55*4 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Операційна система | Android |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Підтримка Smart TV | так |
| Час відгуку матриці | 6mc |
| Розміри без підставки | 956.4 х 93.2 х 555.5 мм |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45 |
| Bluetooth | так |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Також | Smart TV |
| HDR | з HDR |
| Також шукають | для PlayStation |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| VESA | VESA (200x100мм) |
Характеристики Телевізор Akai AK43D22UG
Нет в наличии
Код:002148181
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика