Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Ozonehd 19HN82T2
В наличии
Код:002130567
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Ozonehd 19HN82T2
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1440 x 900 |
| Диагональ экрана | 19 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | SVA |
| Тип телевизора | LED - телевізор |
| Контрастність | 3000:1 |
| Час відгуку матриці | 7mc |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| VESA | VESA (75x75мм) |
| Розміри з підставкою | 450 x 370 x 160 мм |
| Розміри без підставки | 450 x 320 x 47 мм |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Ozonehd 19HN82T2
0.0
Всего отзывов:0