Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 23 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | TN |
| Тип телевизора | LED - телевізор |
| Розміри з підставкою | 450 x 370 x 160 мм |
| Розміри без підставки | 450 x 320 x 47 мм |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Вага без підставки | 2 кг |
| Контрастність | 1000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Аудіовихід |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| VESA | VESA (50х50мм) |
| Також шукають | на стіну |
Характеристики Телевізор Ozonehd 24FN22T2
Нет в наличии
Код:002149126
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика