Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Ozonehd 24FN93T2
Нет в наличии
Код:002623146
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Ozonehd 24FN93T2
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 23 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | VA |
| Тип телевизора | без інтернету |
| Поддерживаемые форматы | MP4 JPG AAC H.265 (HEVC) H.264 |
| Контрастність | 1000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Аудіовхід |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| VESA | VESA (75x75мм) |
| Розміри з підставкою | 549 х 172 х 377 мм |
| Розміри без підставки | 549 х 48 х 340 мм |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Ozonehd 24FN93T2
0.0
Всего отзывов:0