Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 40 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | VA |
| Тип телевизора | Smart TV |
| Поддерживаемые форматы | MP4 JPG AAC H.265 (HEVC) H.264 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| HDR | без HDR |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Контрастність | 1500:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 6.5mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | ARM Сortex-A53 Quad core 1.5ГГц |
| Операційна система | Android 12 |
| Енергоспоживання | 66 Вт |
| CPU | ARM Сortex-A53 Quad core 1.5ГГц |
| GPU | Mali TM-450 Dual core |
| DDR | 1GB DDR3 |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Розміри з підставкою | 895 х 200 х 555 мм |
| Розміри без підставки | 895 х 81 х 515 мм |
| Вага з підставкою | 7.9 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Характеристики Телевізор Ozonehd 40FSN93T2
Нет в наличии
Код:003156316
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика