Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1366 x 768 |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | LED - телевізор |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Вага з підставкою | 3.1 кг |
| Розміри без підставки | 540 х 72 х 345 мм |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Контрастність | 1200:1 |
| VESA | VESA (100х100мм) |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Розміри з підставкою | 540 х 72 х 390 мм |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Вага без підставки | 2.2 кг |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45 |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| HDR | без HDR |
Характеристики Телевізор Satelit 24H8000T
Нет в наличии
Код:003159048
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика